ПРО КОМПАНІЮ

Відповідно до Постанови НКРЕКП №2224  від  29 листопада 2023 року розподіл природного газу з 1 грудня споживачам Волинської області здійснює Волинська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Історія газифікації Волині почалася більш ніж 60 років тому. Основним напрямом діяльності Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» є розподіл природного газу населенню, установам та організаціям бюджетної сфери, промисловим і комунально-побутовим споживачам за регульованим тарифом, встановленим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Зараз в області природним газом користується більше 250 тисяч сімей волинян та домогосподарств області, а також промислові та комунально-побутові підприємства. Рівень газифікації Волинської області природним газом зараз становить 67,5%. В містах цей показник сягає близько 92%, а в сільській місцевості – 40%. Нині в експлуатації перебуває  7,6 тис. км розподільних газопроводів.

Товариство представляє собою цілісний комплекс, який утримує в належному стані об’єкти газозабезпечення населення, промислових і комунально-побутових споживачів у містах та селах Волині. На підприємстві працюють майже 1,3 тис фахівців, які забезпечують безперебійне і безаварійне газопостачання споживачам.

А також компанія надає послуги по виконанню підрядних робіт по будівництву газопроводів, газифікації житла населення та організацій області, установці газових лічильників та газових приладів, пусконалагоджувальних робіт на об’єктах газового господарства, технічного нагляду за їх будівництвом та експлуатацією.

 

 

КЕРІВНИЦТВО